Dvojnásobný úspěch v krajské kole konverzační soutěže v angličtině

Ve čtvrtek 20. dubna 2023 se dvě studentky naší školy – Julie Provazníková (III. B gymnázia) a Anežka Konečná (3. ročník pedagogické školy) – vypravily do Kladna, kde se konalo krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

V náročném souboji nejlepších angličtinářů v kraji se naše studentky rozhodně neztratily. Naopak, obě dosáhly velkého úspěchu a získaly medailová umístění. Skvělé 3. místo v kategorii gymnázií si odnesla Julie a vynikající zlato v kategorii odborných středních škol získala Anežka. Anežka tak navíc postupuje i do kola republikového, které se uskuteční 2. června.

K úžasnému výkonu gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a Anežce přejeme úspěch v kole národním.

Kabinet ANJ