Předvánoční přespávání 2. a

4. ledna 2018

Doma už voní cukroví, ulice září překrásnou výzdobou a pro třídu 2. a to znamená, že je čas na její již tradiční předvánoční přespávání ve škole.

Letos jsme si vybrali datum z 19. na 20. prosince. Ve třídě jsme si ozdobili větvě, které se při troše fantazie, jež nám rozhodně nechybí, daly považovat za vánoční stromeček, a na řadě byl program. Zatímco běžným vánočním zvykem je přibývání na váze a pozbývání fyzické kondice na gauči u pohádek s talířkem plným cukroví, my jsme se vydali opačnou cestou. Dlouhou chvíli jsme si zkrátili vybíjenou, tancem a hrou na schovávanou, která nám umožnila poznat školní budovu zase z jiného úhlu. Společný večer jsme zakončili zpěvem vánočních písní za doprovodu kytary a bubínků, a netrpělivě očekávaným rozbalováním dárků.

Děkujeme třídní profesorce PhDr. Marii Frajerové za milé dárky, příjemnou atmosféru a její čas, věnovaný této akci.

Za 2. a Kateřina Štainerová