TALKTALK

22. května 2018

V týdnu od 14.5. do 18.5. se na naší škole konal anglický kurz „TalkTalk.“ Kurzu se účastnili studenti druhých ročníků.

Prvního dne se všichni báli, ale nakonec byli příjemně překvapeni, jak se jim na kurzu líbilo. Nejčastěji jsme probírali různá témata, učili se rozdílům mezi britskou a americkou angličtinou, ale především jsme náš čas strávili hraním her. Mezi naše nejoblíbenější patřili „Fruit salad“ a „Werewolfs.“ Náš celotýdenními anglický kurz vedli Ellie, Ralph a Sharon, kteří byli milí, zábavní – jedním slovem úžasní. Doufáme, že si všichni týden užili stejně jako my a že nám byl přínosem pro naši slovní zásobu a výslovnost. V průběhu celého kurzu jsme si užili skvělé zážitky a ukončili jsme ho úspěšně obdržením certifikátu.

Jana Chlumská, 2L

Pod odkazem nejdete fotky, které Vám sdílí Ellie