3. místo v krajském kole SOČ

Třetí místo v krajském kole SOČ získala Eliška Nováková ze IV.G naší školy!
Eliška soutěžila v oboru Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času, který je každoročně obesílán velkým množstvím prací. Letos byla práce studentů o to těžší, že došlo ke změně formy přihlášené práce. Studenti museli už přímo s přihláškou odeslat i odkaz na svou prezentaci. Tu museli samostatně natočit, umístit na Youtube. V krajském kole pak odpovídali na otázky porotců.
Kromě Elišky se tohoto kola účastnil i Vojtěch Hobza z téže třídy. Soutěžil s prací na téma Bitcoin. Oba naši zástupci museli dát své práci část svého volného času a spoustu píle. Na rozdíl od ostatních spolužáků získali již na střední škole zkušenosti, díky nimž pro ně bude psaní bakalářských, diplomových a disertačních prací hračkou.
Děkujeme z reprezentaci školy.
Mgr. J. Šorčíková