Halloween v naší škole

V úterý 31. října jsme na naší škole už potřetí oslavili anglofonní svátek Halloween. Chodbami se tentokrát plížili duchové, příšery, čarodějnice nebo známé postavy z oblíbených filmů a seriálů. Do oslav se zapojili jak studenti, tak i učitelé naší školy, a opravdu se bylo na co dívat! Propracovanost a originalita některých kostýmů nám opravdu brala dech.
Po celý den měli všichni možnost se nechat vyfotit v našem halloweenském fotokoutku, a zúčastnit se tak soutěže o nejlepší halloweenský kostým. Jelikož se letos sešlo masek opravdu spousty, rozhodli jsme se otevřít hned tři kategorie – jednotlivci, skupinky a učitelé. O velké přestávce se v místnosti 10 odehrát také tradiční pumpkin sprint, tedy malování dýní v časově omezené době 10 minut. I letos se našich 8 týmů zhostilo tohoto úkolu s obrovskou grácií.
Nás všechny pak čekal ten nejtěžší úkol – vybrat ten nejpovedenější kostým a nejhezčí malovanou dýni. Nakonec jste rozhodli takto:
Nejlepší kostým (jednotlivci):
• 1. místo: Martin Fulín (septima)
• 2. místo: Filip Heblík (sexta)
• 3. místo: Štěpán Lipský (2.PMP)
Nejlepší kostým (skupinky):
• 1. místo: Anna Zrucká, Veronika Trtíková (sexta), Klára Ronovská, Kristýna Zrucká, Mariana Tinková (II.G)
• 2. místo: Sofie Velebová, Kateřina Suchopárová (sekunda)
• 3. místo: Ema Volková, Adélka Chrastná, Natálie Černá, Eliška Sukdoláková (2.L)
Nejlepší kostým (učitelé):
• 1. místo: pan profesor Holinka
• 2. místo: paní profesorka Macháčková a profesoři Otava a Hauser
• 3. místo: paní profesorky Mifková a Pekárková a pan profesor Holinka
Nejhezčí malovaná dýně:
• 1. místo: Barbora Konvičková, Anežka Kuperová, Denisa Kinclová, Anežka Housková (kvarta)
• 2. místo: Hana Šidláková, Jolana Houdková, Lucie Vyskočilová (IV.B)
• 3. místo: Aisha Abu Ownová, Nela Kašparová, Klára Pištěková (2.PMP)

Vítězům moc blahopřejeme! Na jejich kostýmy a dýně se můžete podívat v galerii.

Příští rok se budeme těšit na další podařenou oslavu.
Kabinet AJ