Školní kolo Pedagogické poemy

V pondělí 7. října proběhlo školní kolo Pedagogické poemy, národní přehlídky přednesu, čtení a improvizovaného vyprávění žáků středních pedagogických škol a pedagogických lyceí. Žáci předvedli své dovednosti v jedné z vybraných disciplín, kterými jsou čtení, přednes a improvizované vyprávění. Hodnocení předvedených výkonů měli na starosti učitelé Tomáš Otava, Matyáš Hauser a Lenka Macháčková. Své hodnocení psali také samotní účastníci. Vyzkoušeli si tak práci vrstevnického porotce. Ze všech účastníků byl vybrán pro každou disciplínu jeden žák, který naši školu bude reprezentovat.
Přednes: Barbora Koudelková (3.PMP)
Čtenní: Martin Kautský (2.L)
Improvizované vyprávění: Julie Apolenová (2.L)
Letošní 56. ročník pořádá Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary. Přehlídka proběhne 11. až 13. listopadu.
Všem vybraným žákům přejeme Zlomte vaz!